| IssaFk a întrebat:

Am o nelamurire:In prima zi:Un baiat ma invitat la un suc si am acceptat, bun si ne-am cunoscut.A doua zi:El a fost plecat si nu ne-am vazut si m-a intrebat pe mess daca vreau sa fiu cu el si tot pe mess i-am zis da.A treia zi:Ne-am intalnit cu grupu si ne-am dus intr-o padure si ce am stat noi am stat el s-a apropiat de mine si m-a sarutat.Nu credeti ca e prea devreme de sarutat adica e a treia zi adica nu stiu ce parere au altii despre el chiar daca e popular dar nu stiu ce a facut el in trecut.Ma tem ca relatia asta o sa fie asa din amuzament. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| iulioara a răspuns:

E adolescenta deci totul e normal. Si pana la urma sunteti tineri. In general baietii incearca sa agate fete pentru a parea mai presus fata de prieteni sai. Se duce, pupa o fata si apoi povesteste intregului grup despre voi doi pentru A parea interesant si pentru aduce un nou subiect de discutie. Conteaza temperamentul lui. Daca ti se pare ca are incredere in tine si e ceva mai cumpatat continua, daca nu, adio!

4 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Fi serioasa. du-te si omoara-l pentru ca te-a sarutat IN A 3-A ZI, iti dai seama ce fel de om e? Presupun ca ai maxim 15 ani, si tu in loc sa va bucurati de dragostea, de pasiunea aia care inca o traiti la inceput, tu te plangi ca te saruta in a 3-a zi? Pe viitor lasa ideile astea fixe si nebune ca nu-si au rostul. ( ai cumva vreun carnetel cu ce are voie sa faca in a 4-a zi? ..ironie asta )

| pikaღ a răspuns:

Deci in primul rand nici prin cap sa nu iti mai treaca sa mergi in padure cu un grup sau un baiat in al doilea rand intereseaza-te de la fetele care au mai fost cu el si afla cum s-a comportat cu ele.bafta si succes. funda plz

| IssaFk explică:

Ma scuzati am scris repede

| BubuBubutza a răspuns:

AI mare grija intereseaza'te de trecutul lui vezi cum continua si nu-i raspunde des la saruturi sa nu creada ca esti deja al lui.