| IssaFk a întrebat:

Am o nelamurire:In prima zi:Un baiat ma invitat la un suc si am acceptat, bun si ne-am cunoscut.A doua zi:El a fost plecat si nu ne-am vazut si m-a intrebat pe mess daca vreau sa fiu cu el si tot pe mess i-am zis da.A treia zi:Ne-am intalnit cu grupu si ne-am dus intr-o padure si ce am stat noi am stat el s-a apropiat de mine si m-a sarutat.Nu credeti ca e prea devreme de sarutat adica e a treia zi adica nu stiu ce parere au altii despre el chiar daca e popular dar nu stiu ce a facut el in trecut.Ce crede-tiFunda+vot!

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Pai nu cred ca este prea devreme, daca il placi si te place. Nu intreba pe alti despre el, incearca sa-l cunosti chiar tu si vei fi mult mai satisfacuta.
Bafta!
Funda?

2 răspunsuri:
| Lucian_Negru_1987 a răspuns:

Pentru un sarut niciodata nu e prea devreme....si nu vrei niciodata sa stii trecutul persoanei cu care ai vrea sa fii...(aici nu intra infractorii) happy

| bogdy731 a răspuns:

Nu e devreme.