| twopeist15 a întrebat:

Am o placa audio c-media am driverul la ia instalat dar nu merge sonorul dar daca las pc stins vreo 3 ore incepe as mearga! nu stiu stiti ce are? nu e bun driveru? daca nu e bun imi daty si mie driverul cel bun ca eu nu mai am cd cu driver

Răspuns Câştigător
| Sorinna a răspuns:

Instaleaza driver-ul de pe site-ul oficial. Daca vei avea aceleasi probleme verifica placa audio! Este posibil sa se supraincalzeasca si sa se blocheze (de exemplu din cauza prafului).