| Vaallyy999 a întrebat:

Sonorul computerului meu nu merge,nu se aude absolut nimic,nici pe internet,nici in jocuri...Ce pot face ca sa mearga din nou? Am Driver Booster 2, a actualizat driverul audio,dar tot nu se aude, ce sa fac? Mersi. FUNDA!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca a actualizat... porcarii de programe! Driverele se iau de la producator!

| Vaallyy999 explică (pentru K0sti):

Dat spune-mi ce sa fac ca sa meargalaughing

| K0sti a răspuns (pentru Vaallyy999):

Ti-am spus: "Driverele se iau de la producator!"

| FrateleAndrei a răspuns:

Incearca in josul ecranului in partea dreapta.Este acolo un fel de trompeta(speakers). Apesi si setezi volumul.

| Vaallyy999 explică (pentru FrateleAndrei):

Nu merge, începe sa caute problema și nu găsește nimic...