| anonim_4396 a întrebat:

Am o poza(pe calculator) si scrisul de pe ea nu se vede asa de bine.Cu ce program de editat poze as putea face ca scrisul sa fie mai intens?

4 răspunsuri:
| NorbertIsMyName a răspuns:

Photoshop sau poti incerca cu http://pixlr.com/express/

| anonim_4396 explică (pentru NorbertIsMyName):

NorbertIsMyName am o foaie alba pe care scrie ceva cu mov, dar aceasta culoare mov nu se vede prea bine si as vrea sa o ingros putin, dar sa nu dau eu cu creion..., vreau sa o intensifice el, nu stiu daca ai priceput ce am vrut sa zic, dar la programul pe care mi l-ai at tu nu stiu cum sa fac ce ti-am spus, mi-ai putea spune cum se face?

| claustrofob a răspuns:

Pizap! este un program online. nu trebuie descarcat pe pc propriu

| summerparadise a răspuns:

Photoshop sau photoscape sunt cele mai simple de folosit. succes