| Zalares a întrebat:

Am o prietena. care am fost impreuna cu ea..eram cei mai buni prieteni (eu cu ea).si acum am ramas doar prieteni. mie inca imi place foarte mult de ea si nu stiu ce sa fac sa o conving sa se puna din nou impreuna cu mine HELP! sad

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bun pai intai ai uitat sa mentionezi de ce nu mai sunteti un cuplu.
Daca ar fi asa amintesteti de momentele petrecute cu ea.ce ati facut sa i se faca dor de cum erati happy
Bafta!
Funda plz

| IngerCazator a răspuns:

Buna! Pai daca o iubesti in primul rand n renunta la ea!'
Zii cat de mult o iubesti si ca nu poti fara ea!
Si intreab-o dc ea nu mai vrea sa mai fiti impreuna, care este motivul.
Fao sa se simta bine n prezenta ta si atunci ea o sa se ataseze si mai mult de tine. Dar nu ezita faptul ca poate fata char nu te mai place, poate tine la tine dar doar ca la un prieten.