| BaByBeiiiB a întrebat:

Am o mica [mare] problema : Am un prieten cel mai bun [baiat, 16 ani] de vreun an de zile suntem cei mai buni prieteni, el avea o prietena si cand ma intalneam doar eu cu el se purta ca si cum eram impreuna [ne luam in bratse, ne tineam de mana...] si acum s-a despartit de prietena lui, si m-a intrebat pe mine daca vreau sa fiu cu el crying nu stiu ce sa fac, dar sincer...si mie imi cam place putin de el crying

4 răspunsuri:
| Mirυnα_5003 a răspuns:

Pai. Sunt foarte rare cazurile in care doi prieteni ft buni (fata si baiat) raman doar prieteni.hee hee
Si in plus, nu vad nimic rau in a fi impreuna, daca va placeti reciproc. Dar ganditi-va aman2 daca ar totul ok, pentru ca la o eventuala 'catastrofa' v-ati distruge si prietenia.

Sper ca am fost de folos. kiss

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Accepta!

| HelpMePlease343 a răspuns:

Accepta! e cel mai bine

| fflorinelvlad a răspuns:

Zii ca vrei sa fi si tu cu el...da apropo cati ani ai?