| KaryKarinuta a întrebat:

Am o prietena care mereu ma necajeste... si ii place mult sa ma enerveze. si eu cand o enervez ma distreaza la nebunie. dar vreau sa o enervez mai tare. adica. atat cat sa nu se mai ia de mine. ea este cam imposibila si mai asa... violenta. totusi e o piticanie. Si as vrea sa ii aplic niste replici mai misto ceva mai. impresionant. incat sa nu ma mai enerveze ataaat de tare :/
Va rog dati-mi ceva sfaturi, replici. ceva.

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org poti gasi un filmulet despre cum sa pui la punct un agresor.

| cristimihailov a răspuns:

Este o relatie intre voi, sa va suparati reciproc. Ai grija doar sa nu escaladeze, pentru ca o sa iti lipseasca.

Lasa-i pe jw... ca nu e un agresor. E o prietena.