| snooky97 a întrebat:

Amica mea a cunoscut un baiat care are un prieten cu care s-ar putea sa ma combin, si ne-a invitat pe amndoua casa la un amic sa ne uitam la un film si sa mai vb ...si mi-e frica! adica nu stiu ce are de gand (amintesc cas virgina)si nu prea am incredere. El vrea sa-si combine amicu cu prietena mea si poate sa ne comb si noi, da nu stiu exact ce are de gand.PLZ HELP!

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Ai doar 14 ani? Ce te apuca cu virgina,si cu alea alea? Stai fata cuminte, daca nu iti convine te poti ridica si pleca, doar nu ti-a da in cap si te-a viola.Nu cred ca arati asa de bine incat sa merite sa faca puscarie pentru tine. Du-te relaxata,daca nu te simti in largul tau, te ridici si pleci. Ni ma ce vise aveti deja partide in 4, alea alea...

| Cloe1The1Best a răspuns:

Pai eu zic sa nu te duci caci nu stii, vb ta, ce intentii are. pana la urma nu te poate obliga nimeni si in plus lasa combinatul...e clar ca daca te invita la el acasa are intentii ascunse.
Sper ca ti-a fost de folos sfatul meuwinking