| MomaieLoveGogaie a întrebat:

Am o prietena careia i se petrec niste chestii cam ciudate.Imi povestea ca aseara, cand a intrat in scara, a vazut o silueta ciudata careia nu i-ar fi gasit nici o provenienta. Spune ca auzea si respiratia greoaie a unui om, dar nimeni nu se afla acolo la momentul respectiv.Cand vorbea la telefon cu cineva, acel cineva simtea si el respiratia aceea.Mai spunea ca uneori, cand e singura in camera, simte o prezenta stranie.Nu gaseste explicatia acestor lucruri.

Mentionez ca vara trecuta a avut un amic(prieten cu iubitul ei de pe un joc)care a murit in urma unui accident.

Sincer, tipa nu e genul care sa inventeze chestii doar pentru a parea mai interesanta.Nu prea are cui sa i spuna asta(din familie)pentru ca ai ei sunt complet convinsi ca astfel de evenimente se petrec doar in imaginatia celui care le traieste.

Ce ar trebui sa faca prietena respectiva? Ceva opinii, impresii?

scuze pentru categorie dar este cea mai vizitata.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui ca un amic a murit, posibil ca ea sa fi ramas traumatizata, sau nu stiu ce sa spun...parerea mea este ca ar trebui sa mearga la un psiholog.,. acesta ar putea sa o ajute happy