| Pericoldeexplozie a întrebat:

Eri prietena mea m-a rugat sa'i fac cunostinta cu un baiat...I'am facut cunostinta si am propus sa mergem la mall cu tipu respectiv.Cand am ajuns la mall tipu vorbea o multimea cu mine si nu o baga deloc in seama pe prietena mea. Tipu ma ciufulea in continu ..Prietena mea trebuia sa plece.El o mai stat cu mine si cu inca o fata.Nu o plecat pana n-am pelcat..Si tot ma tinea de solduri. Oare ma place pe mine?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cu siguranta, spune=i prietenei tale ca iti ceri scuze, ca tu nu ai facut nimic gresit.

| mona a răspuns:

Chiar ca te place

| Maya2014 a răspuns:

Oare tu ce crezi? Normal ca da! Daca numai pe tine te,, vedea" si numai tie iti dadea atentie.Numai ca, a fost cam necioplit in ceea ce o priveste pe prietena ta.Saraca,nici nu vreau sa-mi imaginez cum s-a simtit.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

The...logic ca te place.
Si, incearca sa scrii mai corect.

| Pericoldeexplozie explică:

Faza e ca noi ne cunosteam .....de prin sc

| MadiiMadii a răspuns:

Poi uitete la reactiile lui cand te uiti dupa alt baiat, daca tu vei vorbi cu fata respectiva despre alt baiat, vezi cum v-a reactiona si asa si pune-l la mai multe incercari inainte de a fi sigura, ca ap toti baietii sunt la fel.Din cele spuse mai sus e obsedat de tinehappy

| bby5 a răspuns:

Da te place...dar sa ai grija cu elhappy