| Doru_1424 a întrebat:

Am o prietena de 16 ani care spune ca nu a intrerinut niciun raport sexual pana acum.Si intr-o seara i-am introdus degetul in vagin si intra foarte greu.Pe ea o durea foarte tare a duruto 2 zile si la cateva zile dupa durerea asta am intretinut un act sexual cu ea i-am introdus penisul in vagin si a intrat foarte usor.Era sau nu era virgina? Va rog vreau un raspuns foarte sincer Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Du-o la un medic ginecolog pentru un control ca sa vada daca i s-a rupt himenul sau nu, daca s-a simtit bine in timpul actului sexual inseamna ca nu mai e virginahappy

1 răspuns:
| Ferenin a răspuns:

Era