| Alee_9909 a întrebat:

Am o prietena e indragostita nebuneste de un tip, dar acesta nu prea ii da atentie, si am incercat si eu o ajut sa vb cu el pe mess si d-astea(ea m-a rugat), ea e mai mereu trista deoarece vede ca el nu ii da atentie. Ce ar trebui sa faca?

Răspuns Câştigător
| johnydark a răspuns:

Ea ar trebui sa se gandeasca la viitorul ei si sa realizeze ca lumea este plina de oameni care o apreciaza si o iubesc. Si sa se bazeze pe ei pentru a o ajuta sa treaca peste acest moment dificil din viata ei. Cu cat va fi alaturi de prieteni si familie cu atat va trece mai repede peste acest moment. Sper ca am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| nfsP a răspuns:

Daca lui nu-i place de i-a nu mai e nimic de facut incearca sai explici cu frumosul happy

| nfsP a răspuns:

Daca lui nu-i place de i-a nu mai este nimic de facut. Incearca sa ii explici cu frumosul incat sa nu o faci sa se simta mai prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajut-o la greu si spune-i sa fie mai curoajoasa doar totul e inainte.pentru ai atrage atentia trebuie mai mult sa flirteze cu baieti, atunci si el isi va da sema ce era linga dinsul si nu observa.