| ALEXANDRA a întrebat:

Ajutati-ma! Am o prietena caruia i place de un baiat! Si baiatului i place de ea! Ce ar trebui sa faca prietena mea sa i spuna acelui baiat cal place! Ei i este pre rusine sa i spuna lumii si mi-a spus doar mie! M-a rugat s-o ajut!

Cine ma ajuta cel mai mult primeste FuNdItA!

Răspuns Câştigător
| Inovssakura a răspuns:

1pai...uite: nu iti spun sa ii zici baiatului ca ei ii place de el doar dc te puna sa faci asta, daca nu, nu e bine ca ar insemna ca nu stii sa tii un secret, dar dc ea te lasa sa ii spui it's very ok(dar s-ar putea sa il sperii pe bietu baiat dc vii asa si ii spui! 2 profita cand ei doi sunt impreuna: aproprie capetele sa se sarute! 3 spune-i cat de treaba e prietena ta! 4 ai maaaare grija sa nu ii place lui de tine P.S.: SERIOS; se poate intampla si asa! 5 tachineazal, dar nu des, tachineazal ca o place si se va atasa de ea; s-a intamplat si mie!

5 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Am o idee. happy

Poți să te duci tu la acel băiat și să îi zici că ai observat că prietenei tale îi place de el.
Îl întrebi dacă și lui îi place de ea și îi spui că prietena ta este mai timidă și să facă el primul pas.
Cel mai important este să fii sinceră. happy

Succes! happy

| Ioanantonia a răspuns:

Da anda pe tine nu tea placut nimeni.cica ti s-a intamplat laughing)))))))

| treipuncte a răspuns:

Spune-i tu baiatului!winking

| nevermindpeople a răspuns:

Exact cum a zis яóŽ happy

| ClaudiaaMM a răspuns:

Acea prietena ar putea sa ii dea de inteles baiatului ca il place...Sa rada la glumele lui etc.