| stefyeli a întrebat:

am o prietena foarte buna, foarte buna si ea e cam. nu se impresioneaza la orice, nu ii plac machiajele, si cercei lungi, ce pot sa ii iau de paste?

5 răspunsuri:
| rafyx27 a răspuns:

Poate un puisor mic (adevarat) sau poate o carte, DVD

| Fytzy a răspuns:

Pai nu stiu daca i plk sa citeasa iai o carte faina... daca i plk sa se distreze megeti intr-un club (daca se poate ) sau cumparai un parfum mai finut o haina la moda sau un lantisor mai modest ca am vazut ca nu-i extravaganta zi-mi si mie ca i iei cand te hotarasti si da fundtza daca is bune i deile :X:*

| All3xutSsSa a răspuns:

O bluzitza sau poate un tablou cu o poza cu voi douahappy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Buna!
De ce nu incerci sa o intrebi asa mai pe ocolite care sunt gusturile ei,trebuie sa-ti fi spus macar odata ce uraste si ce iubeste. Daca e o persoana mai tocilara ii poti cumpara o carte pe care sti ca si-o doreste foarte mult:-p sau ceva care sa ii aminteasca de voi,un tricou personalizat sau o cana,un parfum, un ceas, etc.

| Fisstic a răspuns:

Incearca sa ii iei ceva personalizat cu voi douawinking.Sau poti sa ii iei o bluza, o carte fainewinking.sau poate un animalut adevarat o pisicutawinking. Funda?big grin