| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma imi place de o fata care-i cam baietoasa si nu stiu cum sa vorbesc cu o fata baietoasa imi dati idei?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu gura, că nu vei vrea să vorbești : cu urechile sau cu nasul! Îi spui cu gura, ce vrei de la viața ei și vezi ce iese, ori acceptă ideile tale ori te refuză, ca asta este totul.

| TheSupreme a răspuns:

Daca e chair asa baietoasa gaseste si tu ceva care ii place si puteti sa faceti impreuna sa va distrati, sa va simtiti bine stiu eu un joc ceva.
Orice si daca reusesti sa o faci sa rada sau sa zambeasca macar ii pui atuncea o intrebare mai asa care sa-i dea da banuit cai ceva intre voi :p

| Uilula a răspuns:

Gandeste-te ca e un baiat daca zici ca e chiar atat de baietoasa sau incearca sa o schimbi tu:d

| Evolution a răspuns:

Ca o fată normală logic... găseşte şi tu subiecte de discuţie, de dai pe lângă ea etc... sau spune-i direct în faţă : FĂ mi-e îmi place de tine, hai ne combinăm laughing? (glumeam, să nu ii zici, că te alegi şi cu o palmă big grin )

| GoguSteriade a răspuns:

Zi-i si tu sa mergeti intr-o bodega sa va faceti muci.

| Stefaan a răspuns:

Vezi sa nu fie cumva "baiat fetitos" ca'i mai rau

| ROXANA_5279 a răspuns:

Eu sunt fata baietoasa si baietii vb cu mine (ce mai faci?) mergi la un fotbal