| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si am iesit amandoua ieri afara.A venit un baiat de varsta noastra si se cam dadea la mine.Prietenei mele ii placea de el.Noi jucam un joc si eu am iesit din grupul ei(breasla,trib) dar prietene inca suntem pe jocul ala.
Ieri seara s-a cam suparat pe faza cu tipul acela.

Am intrebat o daca se supara daca ma cuplez cu el,iar ea a spus, nu e ok.Acum cand am iesit din grup nici macar nu mai vorbeste cu mine,ma ignora, dar mi-a spus motivul pentru care este suparata(faza cu breasla).

S-a suparat din cauza baiatului? Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Fatarap a răspuns:

Eu cred ca s-a suparat din cauza ca tu te-ai cuplat cu el, sau vrei sa te cuplezi cu el. Nu are rost sa strici o prietenie din cauza unui baiatwinking

| Iulia1828 a răspuns:

Eu cred ca da. Pentru ca atata timp cat tu stiai ca ei ii place de baiatul acela tu daca erai o prietena buna nu o intrebai si nici nu te cuplai cu el. Asta e parerea mea. :-(