| Atat98 a întrebat:

Salut prieteni, am o foarte mare rugaminte daca ati putea sa ma ajutati. De cateva zile imi place foarte mult o fata cu vreo 2 ani mai mica ca si mine. Da de aici incepe problema am vorbit vreo 2 seri la rand dupa ce ea mi-ar fi dat semne ca ma placea ( era cu o prietena de ai ei pe un scaun ambele pe acelasi eu in picioare povesteam cu prietena ei si ea s-a pus pe mine * nu in sensu ala la mine in brate* ). Ieri am fost cu baieti la un suc ea era la masa alturata cu niste prietene de ale ei si am inceput sa ne jucam cu linguritele de la cafea... app toti participam inclusiv eu bineinteles eu incercand sa glumesc am aruncat dupa ea si am nimerit-o, nimica ciudat dar dupa ce am nimerit-o so suparat si o inceput sa vb cu un prieten ma rog sa vorbeasca ii tot punea intrebari. Aseara am intrat pe FB am intrebat-o daca e suparata si o zis ca dc nu am aparat-o, bineinteles ca e suparata nu a mai vb cu mine si a iesit. Sunt nervos de turb ii place de mine sau... nu are de lucru. Si daca da dc de atuncea cam vb cu colegu ala a meu? @(

Răspuns Câştigător
| olivikkka a răspuns:

Ii place de tine de asta si s-a suparat, daca ii era indiferent de tine nu se supara. Vorbea cu el ca sa iti faca tie in ciuda

| Atat98 explică (pentru olivikkka):

Bn faza cu suparatu este imprecisa ca orice fata sa o lovesti fie din greseala sar supara, nu?

| Atat98 explică (pentru olivikkka):

Poi orice fata daca ai lovio din greseala sar supara si nu neaparat cu coelgu ca ii mult mai definit ca mine

3 răspunsuri:
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Poate că îi place de tine. happy