| alexutza1709 a întrebat:

Am o prietena.si imi este cea mai buna prietena si nu stiu cum sa-i arat asta.ma puteti ajuta? la 5 raspunsuri dau funda.

Răspuns Câştigător
| xMayre a răspuns:

Fi alaturi de ea orice s-ar intampla, cand are nevoie de tine nu o neglija.Cand e suparata incearca sa ii readuci zambetul pe buze.Petrece cat mai mult timp cu ea facand diferite lucruri impreuna.Asculto mereu cand iti povesteste ceva si incearca sa o ajuti.

5 răspunsuri:
| SebastianCMT a răspuns:

Nu stiu daca si tu ii esti bun prieten dar... Sa incerci sa ii dai mereu sfaturi sa o ajuti sa glumesti cu ea si sa petreceti timp impreuna, dar se poate ajunge si la a te indragostii de ea.

| alexutza1709 explică (pentru SebastianCMT):

Sunt fataaaa

| SebastianCMT a răspuns (pentru alexutza1709):

Ma scuzi nu stiam dar ai destule raspunsuri bune asa ca ai de unde alege.

| Unstopable a răspuns:

Poti sa o scoti la un suc si sa ii soptesti la ureche faptul ca iti e cea mai buna prietena big grin Funda?

| sweetboy17 a răspuns:

Ii poti arata asta prin a-i arata ca poate avea incredere in tine, petrecand mai mult timp cu ea, spunandu-i unele din secretele tale.(daca ai suficienta incredere in ea) :*