| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si m-am certat cu ea dar m-am împăcat cu ea dar după cearta mi se pare ca nu mai este totul lafel si Nus cum sa fac sa ne întoarcem la ce eram înainte!?

Răspuns Câştigător
| xAlessia a răspuns:

Buna,pai este normal sa fie si certuri doarece nu exista relatie perfecta, încearca sa vorbesti cu ea si sa o intrebi ce nemultumiri mai are fata de tine sau relatia voastra. Doar prin comunicare puteti trece peste happy

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oricat de bine s-ar vindeca o rana intotdeauna va ramane o cicatrice pe care de cate ori o vom revedea ne va reaminti de incidentul buclucas. Asa si cu dragostea, cea viitoare nu va mai fi ca si cea trecuta.

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se mai poate. O relatie innodata nu mai poate fi ca si noua, si ea se va rupe in curand, chiar de la nod.

| octav005 a răspuns:

Inecarca sexul de impacare.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Parerea mea este ca nu va mai fi niciodata cum a fost la inceput, deoarece relatia voastra s-a cam racit.

| vladut91 a răspuns:

Daca tie iti place de ea si ei de tine, de ce nu incerci sa o recuceresti cum ai facut prima data? o floare, scuze, si un,, te iubesc " vor rezolva lucrurile