| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Ne-am certat și ne am împăcat de o groaza de dați dar ultima cearta a fost fatală,adică s-a terminat cu block din partea lui, iar după o săptămână a venit și l am acceptat înapoi pentru că IL IUBESC și a zis o intr-un mod atât de frumos că îi pare rău. însă acum nu mai este la fel, puțin mai rece ...Sa mai incerc si de data asta, știind că o să sufăr iar cum am făcut o și până acum?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai mai incerca inca odata, ceva ce nu va functiona niciodata?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu.

| dullcat a răspuns:

Despartiti-va, e destul de clar ca nu va puteti intelege.Relatiile sunt de preferat mai incolo, nu acum cand orice diferenta de opinie rezulta cu cearta si block.

| Hyperion7 a răspuns:

Asta este o relație toxica!
Nu știu dacă știi mema aia
Iubirea adevărată:
Block-unblock-block-unblock-block laughing
Însă nu, asta nu e iubirea adevărată! In iubire mai faci și compromisuri, însă să te pui pe tine pe locul 2, in timp ce el/ea tot te tratează nașpa,deja nu mai merita nimic.
In plus,ciorba reincălzită nu mai are aceleași gust ca cel inițial.
Deci,ai doua variante:fie te mai milogești de el până se plictisește de tot de tine sau mai rău, tu o faci de el sau încerci să înțelegi că un geam spart nu va mai fi la fel și îți cauți pe altcineva.
Pe scurt, nu merita sub nicio forma, din punctul meu de vedere, sa-i mai acorzi o șansă.
Tu faci cum crezi.
Bafta!