| Cristina_2136 a întrebat:

Am o prietenie frumoasa cu o fata de 8 ani in care ne-am inteles foarte bine si am trecut prin multe impreuna... Ceea ce ma deranjeaza este ca de la un timp a inceput sa se supere din nimicuri, iar atunci cand se supara reactioneaza foarte nasol nu ma mai baga in seama, de parca prietenia noastra nu a contat pentru ea niciodata...credeti ca o prietena adevarata ar proceda asa? nu stiu chiar ma enerveaza...

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Legiuitoarea are dreptate
si, probabil ii este teama ca nu cumva sa-i placa mai mult de tine si sa renunte la ea

| Parintele a răspuns:

Pai cu o fetita de 8 ani... te poti astepata sa fie asa.doar e copil.

| Parintele a răspuns:

Poate are motive sa fie geloasa pe tine.Ai facut ceva achizitii in ultimul timp?

| ghem a răspuns:

Sunteti fete... si poate a devenit sa zic geloasa si invidioasa ca tu ai ceea ce si doreste ea sau obtii usor ce ti propui si ea nu si nah. asa stie sa reactioneze.
o alta varianta ar fi ca trece printr o perioada mai nasoala si poate are anumite motive sa nu ti spuna ce se petrece cu ea si comportandu se asa poate crede ca e mai bine sa nu ti faca rau.
oricum vei stii ce se petrece cu ea numai daca sty de vorba cu ea si i spui ce te supara si deranjaza. spun ei ca orice ar fi ii esti alaturi siu o vei sustine ca doar sunteti prietene de atata timp, nu? bafta!

| Lorenada a răspuns:

Incearca sa vb cu ea, poate clarifici situatia. Poate ai ranit-o cu ceva.

| bibitza a răspuns:

Cristina ia si vorbeste cu eawinking. este singurul mod in care chiar vei stii ce se intampla cu ea.succeswinking

| Cristina_2136 explică:

De 8 ani de zile dureaza prietenia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate a cunoscut pe cineva și a devenit mai sensibilă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai relax..."v'a veni ea inapoi.tongue
sau prietenia a "expirat"".