| DakotaFuckCookie a întrebat:

Am o problema.acum cateva zile am ramas fara net si imi zicea ca cineva are acelasi IP ca al meu, e posibil ca cineva sa fi intrat in Pc?
Pc-ul meu a mers cam greu si se deschideau greu paginile chatterbox
E posibil ca cineva sa-mi fi intrat in pc fara sa-mi dau seama?
Si daca da, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Daca ai ramas fara net si iti merge greu pc inseamna ca ai multi virusi si cat de curand ti se va strica daca ti-ar fi intrat cineva in pc traba sa i fi dat id tau si parola sau poate coduri de la calculatoru tau altfel nu fundita?:X