| cristidan1 a întrebat:

Am o problema. am incercat sa imi ajut un prieten caruia ii s-a facut rau si incercand sa il duc catere o banca m-am impiedicat si am cazut tricoul meu s-a murdarit de o gramada de chesti si nu stiu ce sa fac ca sa scot pata tricoul e alb cine ma poate ajuta dau funda

Răspuns Câştigător
| julijulia a răspuns:

Da! Eu mi am pus vopsea de par permanenta neagra pe un tricou! am pus repede vanish l-am băgat la mașină și a ieșit pata am fost foarte uimita

4 răspunsuri:
| Pozitivca a răspuns:

Pentru haine albe poti folosi un oarecare inalbitor care ajuta pentru pete.

| julijulia a răspuns:

Cu vanish iese orice pata se gaseste si la pliculeț.Eu am folosit și este foarte bun mi-am murdărit tricoul și de vopsea de par permanenta, am pus repede pe pata l-am băgat la mașina și a ieșit deci ți-l recomand. Sau îl poți bagă în clor.

| cristidan1 explică:

Oare merge si daca tricoul a fost lasat cam 4 zile cu murdatia pe el?

| cristidan1 explică:

Daca a fost lasata murdaria pe el 4 zile functioneaza vanishul?

| julijulia a răspuns (pentru cristidan1):

Da! Eu mi am pus vopsea de par permanenta neagra pe un tricou! am pus repede vanish l-am băgat la mașină și a ieșit pata am fost foarte uimita