| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema
am invitat o fata la un suc si a spus ca are treaba asa ca am invitat alta fata care a acceptat dar mai tarziu prima fata a spus ca si-a rezolvat treaba si ca vine si acum am doua intalniri la aceeasi ora ce sa fac?
funda

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Sun-o pe una dintre ele si ii spui pentru alta ramane pe alta zi pentru ca bunica ta s-a simtit rau, trebuie sa mergi urgent undeva, ca mama ta te-a rugat sa mergi undeva.inventeaza ceva.

2 răspunsuri:
| lovely1993 a răspuns:

Salut... Cred ca, daca nu vrei sa cazi in incurcatura si mai stupida, va trebui sa-i spui acelei fete de care mai putin iti pasa ca te-ai imbolnavit pe neasteptate si ca nu vei putea sa iesi, iti vei cere scuze si atit. Vei pleca, insa cu acea de care iti place mai mult. Asta cam ar fi, bafta

| andreeeeeeeeeea a răspuns:

Păi spune-i fetei care şi-a rezolvat treaba că acum ţi-ai făcut şi tu alte planuri...straight face