| xChocolateRoxiiixD a întrebat:

Am o problema am spart rama de plastic a mamei mele cu ce as putea lipi si sa nu se observe?

Funda

Răspuns Câştigător
| DirtyDoll a răspuns:

Picatura.:]
Noroc

4 răspunsuri:
| Tenisi a răspuns:

Super Glue sau Picatura

| cathwoman a răspuns:

Mai bine cumpara-i alta daca nu vrei sa observe. bafta!happy

| MrawR a răspuns:

happy chestii de genu' se intampla foarte des mai ales cand esti micwinking. inceraca cu Picatura sau cu Super Glue. din cate stiu se gasesc la orice supermarket. ai grija sa nu iti lipesti degetelelaughing. succes:*

| diana27_1826 a răspuns:

Pai este la magazin un lipici de lipit:lemn, fier, plastic si altele sper ca te-am ajutat cu ceva fundita?