| BigLike a întrebat:

Am o problema am un telefon model LG kp 502 din cate stiu eu nu are wireless respectiv wi-fi exista un program care sa-l descarc si sa ma lase sa intru pe internet?(google,facebook, youtube, TPU) va rog daca stiti voi dati-mi si mie linkul iar funda e garantata!

2 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Nu exista nici un program care sa-l descarci si sa ai wi-fi. Daca telefonul nu are wi-fi nu poti sa faci nimic.Ata ete(asta e)

| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Daca telefonuk nu are wi fi nu are si gata nu exista program care sa tina locul la wi fi sau sa se conecteze la un router