| Alexandra7953 a întrebat:

Am o problema, cand mie imi place un baiat lui nu ii place de mine sau are iubita, iar cand unui baiat ii place de mine mie nu imi place de el.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu-l mai baga in sama de ala de care nu-ti place...mai da-l naibii pe romaneste. Daca baiatul celalalt ti-o zis ca nu te place in mod relativ direct, lasa-l si pe el in pace(lumea e plina de bajeti). Daca nu, mai foloseste-ti si tu puterea de seductie...(daca o ai laughing)

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai rabdare pana cand gasesti un baiat liber, pe care sa il placi si care sa te placa.

| Sportfreak a răspuns:

Nu ai ce sa faci... Ti-e iti place de tine? Asta e adevarata intrebare.

| Alexandra7953 explică:

Nu e vorba ca imi place de mine. Imi placea de un tip care nu parea sa ma placa, dar toti se intorc candva.❤️