| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu ciclul menstrual happy de obicei ma tine 3-4 zile dar de 2 luni m-a tinut cate o saptamnaa si ceva. e ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Nu este nimic garv! Sunt multe fete si femei care au ciclu o saptamana(de ex eu:d)...deci stai linistitahappy
bye!:*

4 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Pai am 14 ani si mi-a venit la 12 jum aproape 13

| catalinas_6487 a răspuns:

Nu stai linistita! cand esti mica ciclul se fixeaza in timp! succes!

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav. Poate ca ai facut mai mult sport si te-ai agitat.

| adb a răspuns:

Ce varsta ai? daca esti la inceput nu ai nicio probleme, pentru ca asa vine...neregulat,intarzie,sau e posibil sa apara mai repede decat te astepti.Iar durata acceptabila am inteles ca e de 10 zile.