| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, dintr-o data nu ma mai lasa sa trimit mesaje sa sa vorbesc cu cineva pe chat, sa trimit cereri de prietenie, sa dau like-uri, sa comentez la fotografii sau stari, pe scurt, nu ma mai lasa sa fac nimic, si nu imi spune pe ce perioada de timp, voi mai avea vreodata facebook-ul ca inainte, sau trebuie sa renunt la el si sa-mi fac alta adresa? Apropo, daca incerc sa trimit o cerere de prietenie, imi scrie "Ţi-a fost blocat accesul temporar".
Funda pentru cel mai folositor raspuns.

4 răspunsuri:
| badearazvan a răspuns:

Ai facut spam poate iai trimis cuiva mesaje in continu si ti-a facut reclamatie la facebook si mie mi s-a intamplat o sa poti trimite mesaje iar peste 1 spatamana 2

| Cristina1994c a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva. Cu cererile de prietenie am auzit, ti se pune restrictie cand ai trimis prea multe cereri de prietenie intr-o perioada foarte sculta. Mai asteapta cateva zile si daca tot asa face iti sugerez sa iti faci un cont nou. Succes!

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Cristina1994c):

Astept de la sfarsitul lunii trecute, si atunci imi scria ca "Ţi-a fost blocat accesul temporar" si mai jos, scria ca pentru 30 de zile, dar acum nu-mi mai arata, cred ca o sa astept pana la sfarsitul lunii si daca tot nu vrea imi voi face alt cont.

| Cristina1994c a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Daca scria ca pentru 30 de zile ar trebui sa astepti termenul acela. Probabil cineva a facut gluma proasta si ti-a dat spam.