| iulyan14 a întrebat:

Am o problema cu id mi-am schimbat parola si nuse mai conecteaza ma poate ajuta cineva va rog mult /

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Poate nu tastezi parola corecta..fii mai atent

| iulyan14 explică (pentru Silviu591):

Am tastat destul de bine.sa-ti spun cum a fost: un coleg mi-a zis ca nu ii mai merge id-ul si am intrat la el in pc si am scris parola si id-ul meu si nu stiam ca are un program deala. Dupa ce ai iesit a intrat undeva in C in program files si programul ala i-a aratat si id si parola mea si apoi a schimbat-o si mi-a spus-o pe urma. apoi am schimbat-o din nou. Prima data a mers cand am vrut sa intru a doua oara nu a mai mers. S-a blocat e-mailul cu tot cu id