| adinaaa1531 a întrebat:

De cateva zile am o problema pe Instagram legata de videoclipurile de pe aceasta aplicatie.
Cand apas pe un video, timp de cateva secunde se vede clar iar imediat dupa se vede neclar(se vede oarecum blurat). Am dezinstalat aplicatia si am instalat-o inapoi dar tot la fel se vede. Ce as putea sa fac in acest caz?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca iti functioneaza pe alt telefon, daca se face o diferenta intre date mobile si wi-fi. Poate fi o incompatibilitatea a versiunii aplicatiei, sau poate sa fie ceva in neregula cu telefonul tau (slabe sanse sa fie asta).

| adinaaa1531 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc frumos!

| ChiarEu2 a răspuns:

Așa pățesc și eu. Probabil trebuie să așteptăm o nouă versiune a aplicației.