| greudeaflat a întrebat:

Buna, TPU! Atunci cand incerc sa ma conectez la o aplicatie ce necesita datele contului de Instagram automat ma deconecteaza si din aplicatia respectiva si din aplicatia instragram.
Exmemplu: am incercat sa imi introduc datele de la Instagram in Reports Followers (o aplicatie unde iti vezi toti urmaritorii, cine iti da unfollow, etc) si in cateva secunde am fost deconectata din aceasta aplicatie, de asemenea am fost deconectata si de pe Instagram.
Este o eroare din setarile mele?
Cine are idee de ce se intampla asta? Multumesc

2 răspunsuri:
| Razzvan5444006644 a răspuns:

ASTA AM CAUTAT SI EU, si mie mi se întâmplă, nu stiu de ce.

| greudeaflat explică (pentru Razzvan5444006644):

Ce ne facemmm?laughing ca nu stie nimeni o rezolvare!
Mi s-a mai spus ca e de vina faptul ca am IOS si cica de asta n ar merge