| Byankaa66 a întrebat:

Am o problema cu monitorul calculatorului, se vede foarte intunecat si nu stiu de ce. Il am camd de 4-5 ani si inainte nu se vedea ca acum, ce as putea sa fac? exista vreun program care m`ar putea ajuta?

1 răspuns:
| florinsalam1999 a răspuns:

Daca ai monitor plasma te uiti jos unde este meniu auto semnu de inchidere si vezi ca acolo este un semn cu un triunghi si un soare si apesi pe acel buton si dupa se rezolva tot dar daca ai monitor de ala vechi nu stiu ce poti fake