| IrinaCamelia a întrebat:

Am o problema cu netul! Adica in general imi merge bine dar la videoclipuri e problema! Se incarca foarte greu! Pana acum 2-3 luni mergeau bine(mentionez ca am descarcat mai multe melodii dar vazand ce greu imi merge le-am sters).Dar tot imi merge greu! Pot sa-i fac ceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai numeroase erori in calculator..Scaneaza-ti computerul de erori dar cu un program calumea..altfel reinstaleaza windows si ai grija ce bagi pe el. Daca tot nu merge cheama pe unu de la firma internetului pe care il folosesti.