| SSweetAAngel a întrebat:

Am o problema cu stickul meu. Am facut o prezentare pe el, atunci a mers dar acum 2 zile am incercat sa-l bag in calculatorul de la scoala sa-mi verific prezentarea dar nu imi mai apare deloc, am incercat si acasa si la alte calculatoare dar nimic, este ca si cum nu l-as fi bagat dar se aprinde beculetul rosu la el. Ce as putea sa fac, am o lucrare foarte importanta pe el si in plus am si fisiere din calculatorul meu, va rog ajutati-ma...Nu imi apare nici la Device manager F-ul. Ce o avea?

1 răspuns:
| Melodramatic a răspuns:

Incearca sal pui in alt pc, si daca porneste atunci copiezi datele din el in pc si il formatezi, alta problema ar fi simpla... so stricat, dar de multe ori se intampla din cauza virusilor sa nu-ti mearga