| OctavOctavvv a întrebat:

Calculatorul nu citeste telefonul stie cineva care ar fi problema?

Mentionez ca pe alte calculatoare a mers iar in Device Manager nu apare

4 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

E de la calculator ca nu are drivere de genu asta

| OctavOctavvv explică (pentru KanezuY):

Pai si de unde sa downloadez?

| Arthiom a răspuns (pentru KanezuY):

Driverele alea se instaleaza automat de pe telefon la detectarea lui, nu trebuie sa le descarci tu.

| Arthiom a răspuns (pentru KanezuY):

Inainte de toate incearca sa conectezi alt telefon la pc. Daca merge inseamna ori ca nu merge cablul ala la telefonul tau(suna ciudat dar chestia asta chiar se intampla uneori) ori e de la portul usb, ori de la pc(cea mai putin probabila varianta). Din setarile telefonului activeaza depanarea prin usb sau "usb debugging".
Incearca sa pui cablul de date la alt port usb de la unitate. Daca nu merge asa, incearca cu alt cablu de date, si tot asa incearca toate porturile usb.