| DeathAngel1 a întrebat:

am o problema cu stickul il bag in unitate si nu se aprinde beculetul ala nu reactioneaza deloc ce sa fac? daca va ajuta stickul este de 4 gb si e hama

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt slot usb, s-ar putea sa fie problema cu sloturile usb, sau incearca in alt calculator daca ai posibilitatea, daca da acelasi rezultat s-ar putea sa fie nevoie sa il inlocuiesti cu unul nou!

| DeathAngel1 explică (pentru anonim_4396):

Merge in alt pc ce fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathAngel1):

Incearca sa determini daca sloturile usb de pe placa ta de baza functioneaza!

| DeathAngel1 explică (pentru anonim_4396):

A mai functionat inainte da acu nu stiu ce are

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathAngel1):

A mai functionat ce? Stick-ul? sau sloturile usb?