| moni_9070 a întrebat:

Am o problema cu webu. este UC-9500M si nu am avut nici un cd de instalare nimica pus si simplu am bagat mufa si a mers. faza naspa e ca daca nu am becul apins nu se vede mai nimica iar cand il apind se vede cu purici.am incercat de o gramada de ori sa ii fac ceva. am umblat la setari am invartit de rotita aia si tot nu merge. help plizz. funda

1 răspuns:
| Junior_Shoby_1993 a răspuns:

Foloseste linkul :
http://www.filecrop.com/Ucom-UC-9500M.html
Instaleaza driverele. Daca nu functioneaza nici dupa ce ai instalat driverele inseamna ca e stricat.