| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

de curand mi-am bagat net de la RCS&RDS, prin cablu, si nu imi merge... problema este de la setari, deoarece astia de la rds cand mi-au bagat netul, prima oara nu a mers, si dupa aia au umblat la setari. asta s-a intamplat pe laptop. si acum pe desktop nu merge, si nici pe celalalt laptop. ma poate ajuta cineva? funda.

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Aici ai numerele de telefon pentru a putea primi asistenta in cazul problemei tale. http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact

1 răspuns:
| dexro a răspuns:

Ai schimbat tu ceva? banuiesc ca ai un wifi in casa, il aveai si atunci? Trebuie la wifi sa ai mac-ul setat sa fie mac-ul pe care il au ei de la tine, adica cel de la pc-ul unde merge netul cu cablul direct.
intra pe dexro.blogspot.com daca asta ii problema si spune la comentarii si te indrum eu pas cu pas