| Roliii a întrebat:

Am o problema daca nu exista vreo problema, creez, daca nu exista scandal creez, cred ca nu-mi place sa vad ca totul e roz, nu stiu ce sa fac. Si am de mupt timp chestia asta.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Iti place actiunea, aventura si cel mai probabil te plictisesti.
Ai rabdare pana vei munci si nu iti va ajunge salariul de taxe ca iti va trece dorinta de a cauta probleme.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana vei manca bataie vei crea tu scandal asa din orice, dupa te potolesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...probabil ar trebui să mă consider norocoasă că la mine n-a fost niciodată totul roz.Altfel,după logica ta, ar fi trebuit să încep să mă droghez.Prea mult bine strică...