| specialgirl_9368 a întrebat:

sunt noua si va urmaresc de mult timp din umbra, in sfarsit mi-am facut curaj sa-mi creez un cont, sper sa ne intelegem.am o problema: exista un baiat la care ii place de mine iar cand m-a intrebat daca stau cu el i-am spus nu, pentru ca suntem colegi. mie nu imi place de el dar sunt mai posesiva iar azi el mi-a spus ca a mers la colindat cu niste prieteni si s-a intalnit cu o prietena mai veche pe care apoi a conduso acasa. a spus asta ca sa ma faca geloasa? mentionez ca ma suna aproape in fiecare zi.

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

happy a facut ca sa vada reactia ta, sigur! cel putin asta este parerea meawinking
sau ar mai fii o posibilitate desi nu prea cred big grin, cum ti-a povestit despre mersul la colindat poate fara sa vrea a mentionat si acest lucru, fara un scop anume big grin, desi nu cred tongue

okwinking bine ai venit pe site!winking sarbatori fericite si tie love struck kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ne-ai spionat? rolling on the floor tongue