| ColdBreeze a întrebat:

Am o problema.De cateva zile plac pe un baiat... zilele astea am fost la o petrecere unde a fost si el.Am dansat impreuna si eu cel putin m-am simtit bine.Problema este ca el e cam timid..si am mai aflat ca ii mai place unei colege de ale mele de el.De unde stiu daca ma place pe mine? Cum sa trec peste asta? sad

Răspuns Câştigător
| MдĐдLiNид a răspuns:

Ai vazut vreodata metoda aia, te imprietenesti cu un prieten de al lui si il pui sa iti spuna daca are pe cineva care place... Colega aceea este prietena ta cea mai buna? Sau macar apropriata? Se spuna ca in dragoste si razboi totul este permis. Daca ai afla ca nu te place te-ai simtii rau, da, dar daca aflii ca ii place de o fata sa nu tragi concluzii pripite si sa-ti spui :" nu mai am nici o sansa, sigur nu sunt eu!" Este sansa sa fii tu aceea. Sper sa te fii ajutat...

2 răspunsuri:
| IrinelRaducan a răspuns:

@Madalina1978 bun raspunswinking Ma gandeam sa spun si eu faza cu prietena/prietenul intreaba cine pe cine placewinking meriti FUNDOI!