| bijubiu a întrebat:

Am o problema de ce nu imi merge webul imi zice ca alta aplicatie il foloseste..desi nu am nimic deschis...e urgent plsss! Multumesc! :X

6 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Fai un restart calculatorului.

| bijubiu explică (pentru VladGH):

Era alta problema..Am rezolvat-o! Mersihappy

| VladGH a răspuns (pentru bijubiu):

Pai, spune si mie ce ai facut. happy

| bijubiu explică (pentru VladGH):

Si-a revenit singur.e hp..era de inteles.un tovaras mi-a dat un sfat "Ia un ciocan si da-i 2"laughing

| MiculFaraon a răspuns:

Introdu CD de la camera Web si instaleaz-o din nou si sigur va merge. Pa-pa

| bijubiu explică (pentru MiculFaraon):

E web-ul de la laptop, se instaleaza cand reinstalez win..Am rezolvat.E hp..se intelegelaughing mersi oricum