| Florin48 a întrebat:

Am o problema foarte rea crying si vreau doar raspunsuri serioase!
Trecem la subiect: Ieri m-am uitat la un scarry maze (pentru cei ce nu stiu ce e aia e o chestie in care apare o fata urata si tipa tare uitati-va pe youtube), faza e ca de cand m-am uitat la aia nu mai pot sa dorm bine noaptea crying! cine ma poate ajuta? FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Cum a pomenit aici cineva de subconstient sa stii ca joaca un rol foarte important. Am patit si eu ceva asemanator, nu stiam ce este si aveam si boxele date tare. Trebuie sa iti spui tie in cap ca esti puternic, ca nu te sperie pe tine asa ceva si ca este doar ceva ireal menit sa sperie pe cei care se uita. Exact ca un film de groaza care stii de la inceput ca nu este adevarat insa tot te sperii si tot ai unele reactii. Varsta nu conteaza pentru ca eu am patit asta la 17 ani. Eu sincer am cazut cu tot cu scaun atat de tare m-am speriat. Dar pana la urma am realizat ca este doar un video facut de cineva special pentru a speria sau pentru a face o gluma. Nu ai de ce sa iti fie teama ( de asta nu dormi ). Este exact ca si un film. ireal happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu..la cate m-am uitat..adica te ia pe nepregatite. e chestie ireala..nu are de ce sa iti fie frica..si mereu cand te uiti la datea mai bine veiz si comentariile

| mihaitaLGP a răspuns:

Iti recomand sa citesti aceasta carte, daca esti la varsta potrivita vei deveni cu 50% mai destept. Nici probleme de genul asta nu vei mai avea.

Puterea fantastica a subconstientului :

http://ro.scribd.com/......ntului-tau