| WOLFRAM a întrebat:

Am o problema serioasa... Vreau sa imi fac coming out-ul in familie, adica sa le spun parintilor ca sunt gay. Cum fac asta cel mai bine?

Am o mare problema cu parintii mei... care sunt d emoda veche...si de exemplu uitati ce mi s-a intamplat :
Ma gandeam sa caut niste carti serioase despre homosexualitate ca sa poata cunoasca termenul si tot ceea ce implica orientarea asta. e important sa vada ca homosexualitatea nu este o boala si ca este considerata la nivel international drept o orientare sexuala acceptata. si m-am mai gandit sa merg si cu ei la psiholog. sa discute cu un specialist despre treaba asta, cred ca i-ar linisti un pic.

si nu stiu ce sa fac uitati am postat intrebarea si oe youtube in speranta ca poate ma va ajuta cineva : Am o problema serioasa... Vreau sa imi fac coming out-ul in familie, adica sa le spun parintilor ca sunt gay. Cum fac asta cel mai bine?

am incercat si pe youtube sa cer sfaturi priviti : http://www.youtube.com/watch?v=2OEELtvUb1o

Răspuns Câştigător
| danielalex a răspuns:

Ba daca ai fi fimiu te-as calca in picioare sau te-as da afara din casa, personal mi-ar fi rusine sa am un astfel de copil ca tine, tu ai o problem cu capu baiete, saraci parinti cu ce oare au gresit sa aiba un copil asa ca tine, nici nu as vrea sa stiu ce este in sufletul parintilor tai.Po**nari jegosi si tembeli! bleah imi este si scarba.Du-te tu mai bine la psiholog si trateazate!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai fi in stare sa te prostituezi pentru o vizionare pe youtube! Macar iti tine de foame? Daca DA ->ma bucur pentru tine! In loc sa cauti sa faci lucruri interesante care sunt la mare cautare pe internet ->si nu mai alergi dupa vizionari, ai ajuns sa te rogi de lume pentru o vizionare care oricum nu intereseaza pe nimeni!

| Jane_6633 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca oameni idioti ( scuzati exprimarea dar m-am saturat de oameni din acestia ) intra pe TPU si posteaza o intrebare destul de complicata si explicita si apoi un link in care spune ca a cerut sfaturi NUMAI PENTRU A CASTIGA O VIZIONARE PE YOUTUBE la un video fara nici'un rost.
Din cauza oamenilor ca xfactor se duce Romania de rapa!