| anonimul0826 a întrebat:

uni dintre voi ma stiu vam cam secat cu intrebarile saptaman asta despre fete dar acum sa uitam am o alta problema si vreau sa ma ajutati este o fata din scoala pe care o plac si in diminetaa asta m-am intalnit cu ea in statia de autobuz Eu:Neata cf? Ea:Bn tu? Eu:Bn Faza e ca dupa aia nu prea am stiut ce sa mai vorbesc cu ea mia mai pus ea niste intrebari da mam cam balbait si cel mai naspa lucru e ca rar ma intalnesc doar eu cu ea adica sa fim doar noi doi aproape mereu suntem inconjurati de prietene deale ei si mie si mai greu sa vb cu ea dar faza este ca poate ma intalnesc cu ea iar si as vrea sa fiu pregatit si sa stiu ce sa vobesc cu ea despre ce sa vorbesc va rog numai raspunsuri serioase cel mai bun raspuns FundaVOT.

14 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu stiu ba baiatule nu stiu ce sa zic (.Se pare ca unii dintre noi barbatii' suferim cu dragostea.Eu am facut un sport violent de mic si nu am altceva in cap decat bataie si dreptate.La tine care e problema>?

| anonimul0826 explică (pentru Narfundo):

Sincer si eu eram cu bataia in generala in fiecare zi ma bateam vroiam dreptate mereu era inedreptati si imi cautam dreptatea de cateva ori mam batut cu toata scoala dar asta e viata acum maam linistit simi dau silinta sa-mi caut o prietena sa-mi fac o viata si in acelasi timp sa ma bucur de viata si sa am distrez dar vad ca nu pre fac multe nu reusesc pur si simplu dau numa rateuri

| Negative a răspuns:

Niciodata nu e prea de vreme pentru un suc! Poate doar prea tarziu, invit-o! Daca spune nu, asta e.Cauti mai departe! Dar daca spune da, poti vorbi de absolut ce vrei tu cu ea! Nu subiecte gen "Ai vazut meciul aseara?"laughing)

| anonimul0826 explică (pentru Negative):

Da ar fi ciudat oricum mai intai vb cu cea mai buna prietena dea ei am fost cu ea in generala(prietena ei ce amai buna) ca sa aflu cate ceva despre ea.

| Negative a răspuns (pentru anonimul0826):

Vezi sa nu afli prea multe, s-ar putea sa te raneascahappy.Si mai lasa loc si sa va cunoasteti, ca daca tu o stii pe ea si ea nu stie nimic de tine e nasol, o relatie are nevoie de timp si comunicare.happy. Mult noroc cu ea! Shu pe ea tigrule!happy

| anonimul0826 explică (pentru Negative):

Faza e ca mai este o saptaman de scoala si sti tipele tari ca ea si frumoase se duc la plaja si sansele mele vor scadea de la 80%ceva de genu la 30% poate o agata cineva in vacanta dca mi se aprindea calcaiele mai devrepe dupa ea cam o luan doua poate acu eram cu ea deja sa zicem

| anonimul0826 explică (pentru Negative):

Cu ce mar rani adica ce vrei sa spui?

| Negative a răspuns (pentru anonimul0826):

Nu conteaza, e complicat.Pai,misca-te repede daca ramai fara timp, dar nu e nici o grabawinking. Dragostea mereu are timpsmug.

| anonimul0826 explică (pentru Negative):

Asta e oricum la cate esecuri am avut in viata daca mai apare inca unul nu mai conteaza oricum din cauza asta m-am apucat si de fumat **** morti mais acum nu ma mai pot lasa morti masi de dragoste

| Flp a răspuns:

Ai putea sa incepi sa discuti niste lucru la general: gen ai vazut filmul x, ce muzica asculti, lucruri care sa te ajute sa o cunosti mai bine, sa stii ce ii place si ce nu.

| Illusionn a răspuns:

Pai poti sa o intrebi daca nu vine la suc intr-o zi, asa ati fi singuri si ati vorbi poate absolut orice v-ar trece prin minte.

| anonimul0826 explică (pentru Illusionn):

Si daca nu acepta sau nu stiu poate e prea devreme s-o intreb asta

| Funeraru a răspuns:

Salut, eu zic sa incepi cu o gluma sau un banc. Daca gluma e buna si fata rade sau zambeste, vei prinde curaj, iar conversatia va decurge normal.

| anonimul0826 explică (pentru Funeraru):

Nu tine cu glumele si cu ce spui tu si nici nu ma pricep la glume