| mircea2222d a întrebat:

Am o problema grava. Am observat recent o diferenta majora de nivel la testicule, cel din dreapta e mai jos cu aprox 5 cm. Ce sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

E normala chestia asta. Oricum unul din este mai mare, deși si mai greu. De asta e mai in jos fata de celălalt. Dacă nu te doare sau nu ai niciun alt disconfort, n ar trebui sa fie o problema

| Fabyana307 a răspuns:

Nu e o problemă, e ceva normal, majoritatea bărbaților au asa, niciodată 2 organe nu vor fi la fel, cum 2 degete nu sunt la fel asa nici 2 testicule nu pot fi egale. Si doctorii spun asa.