| ERMO a întrebat:

Am o problema grava! Azi la scoala inainte de ore am fumat si eu 2 3 tigari cu un prieten chestia e ca am uitat sa ma spal pe maini, naspa rau. Un coleg i-a cerut tovarasului cu care am fumat o tigara sa fumeze in baie. DRACU m-a pus sa ma duc chiar atunci in baie sa-mi fac nevoile, e si eu prost na sa-mi ajut colegii. m-am dus in clasa am luat gume si le-am dat.PE langa ca sunt prost sunt si inalt si profu de fizica m-a mirosit, si cred ca mi-a cerut nota scazuta la purtare. P)rofu s-a luat dupa marturiile onor copii de a 6-a.Acum cel care a fumat nu pateste nimic iar eu si prietenul meu suntem trasi la raspundere. CE SA fac? Ajutati-ma va rog.

6 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Pai spui adv ca tuh nu ai facut nimic si a fost complice doar laughing

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Stii ce, din partea mea fa ce vrei. Daca vrei sa iti irosesti viata ca un prost si sa ajungi un om nedespartit de tigara[[cum sunt eu de ciocolatalaughing]] atunci fa-o, ce ne intereseaza pe noi!
Strica-ti viata, strica-ti copilaria...Si apropo? in ce clasa esti? Nu cred ca ai mai mult de 13-14-15 anihappy FCVD fa ce vrei domnule nu te oprim dar daca ai sa ajungi aurocal betiv fumator acu mi te imaginez peste cativa ani cu tigara in gura cu sticla langa tine si drogurile in fata ta punand o intrebare pe TPU: am mai pus o intrebare mai demult, uitati aceasta era:
Am o problema grava! Azi la scoala inainte de ore am fumat si eu 2 3 tigari cu un prieten chestia e ca am uitat sa ma spal pe maini, naspa rau. Un coleg i-a cerut tovarasului cu care am fumat o tigara sa fumeze in baie. DRACU m-a pus sa ma duc chiar atunci in baie sa-mi fac nevoile, e si eu prost na sa-mi ajut colegii. m-am dus in clasa am luat gume si le-am dat.PE langa ca sunt prost sunt si inalt si profu de fizica m-a mirosit, si cred ca mi-a cerut nota scazuta la purtare. P)rofu s-a luat dupa marturiile onor copii de a 6-a.Acum cel care a fumat nu pateste nimic iar eu si prietenul meu suntem trasi la raspundere. CE SA fac? Ajutati-ma va rog.
ma puteti ajuta sa ma las de asta ca sunt bolnav rau, ajutati-ma! P. S.: Nu vreau sa merg la doctor, ma tem de eilaughing
sper ca te-am ajutat
si P. S.: spune adevarul, va fi mult mai bine

| oAnna a răspuns:

Lol dar de ce fumezi? doar stii ca nu te mai poti lasa usor toata viata si iti strici tot din tine mai ales plamanii si dintii si tot http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:30&biw=1080&bih=588 meriti sa ti se scada nota imi pare rau...

| oAnna a răspuns:

Bine totusi ca sa scapi ii spui ca ai venit cu un taxi cu prietenul tau si acolo erau 2mosnegi care fumau langa voi si de asta a ti mirosit asa,,,,

P. S Nu mai fuma

| yumeee a răspuns:

Păi la voi se scad mediile la purtare pentru faptul că fumaţi?!
Eu zic să nu te agiţi, cel puţin în şcolile prin care am trecut eu, toţi profesorii ameninţă elevii că le scad nota la purtare dar nu se ţin de "promisiune"... laughing, este micuţa lor oază, felul lor de a-şi vărsa nervii.
Dacă chiar se ajunge la vreo neînţelegere, tu spune clar şi ferm că nu fumezi (eh) şi doar ai avut nenorocul de a fi în preajma unor fumători, iar profesorul respectiv neavând dovezi, nu are ce să-ţi facă.

| ERMO explică:

Mda chestia e ca profu de fizica m-a mirosit si nu vreau sa fac un obicei in a fuma vroiam doar sa incerc ca de ce tie frica nu scapi.sunt la un liceu catolic mi-a scazut 2 pct la purtare ca am spus mortii masii de prietena in fata unei profesoare.