| Zorok a întrebat:

Buna Tpu.Cum au aflat parintii vostri ca fumati si cum au reactionat? Fara raspunsuri de genul:Nu fumez ca nu e bine.
La mine a fost asa:
Am plecat la mare cu scoala(Atunci aveam 14 si acum 17)timp de2 saptamani.Mi-am luat 3 pachete:Sobranie Black, Dunhill Albastru, Pall mall negru.Eu cu Alin(un bun tovaras) am ajuns primi in gara la ora 23 noaptea.Alin isi scoate o țigara iar eu la fel.Mergem sa ne lom cate o cafea.Vin si ceilalți dupa vreo 5 min, dar nici un profesor.Am mai fumat vreo 3 tigari, si hop ca ajung si profesorii.Ne urcam totii in tren.Eu stateam in camera cu Alin,Mihalela,Alex,Roxana,Bianca, Mihai, Ana si Eu.Toti fumam si toti aveam cate 2-3 pachete la noi. Aveam ascunsa si o sticla de vin dar vinul era intr-o sticla de Cola.Adica era vin cu cola.Mergeam pe rand pana in baie sa fumam.Am baut sticla aia toti si ne-am culcatlaughing. Dupa vreo 2 ore trenul a facut pauza 10 min, am iesit toti la fumat si am rugat-o pe una sa stea cu bagajele.Ne-am dus inspatele garii unde ne-a urmarit profu de mate.
A sarit de dupa o toaleta publica si ne-a speriat de ne-am **** pe noi.Ne-a vazut ca fumam si ne-a zis sa nu ne mai ascundem pe aici ca vine dracu unu si ne bate.A zis ca putem fuma, si ne-a cerut o țigara.Sti atunci cand un profesor cere un pix si toata lumea sare cu penaru la el? Asa am sarit si noi cu pachetele la el rolling on the floor. Deci ne-am dus langa tren si fumam acolo cu el.Se facuse vreo 3-4 dimineata si am desfacut o sticla de vin cu energizant cred ca era si l-am servit si pe domn' profesor.A plecat si am inceput sa tot zicem ca ne imbatam cu elrolling on the floor. Vine pe la 4 jumate la noi si ne spune ca toti dorm si ca putem deschide geamu' sa fumam rolling on the floor.Noi exact asta am facut.Am ajuns in cele din urma la Navodari si ne-am dus la un hotel.Camera noastra cu exact 8 paturi.Am fost la plaja si acolo mi-am aprins o țigara,culmea culmilor era ca matuşa mea era la navodari rolling on the floor) m-a vazut si a sunat-o pe mama si i-a zis ca fumez.M-a suna mama si imi zice
Am ințeles ca fumezi,Ok oricum banuiam dar ai grija sa nu te vada vreun profedor, te iubesc.
Eu i-am zis:Si eu, pa.
Ajungem la hotel dupa o zi intreaga si stiu ca am fumat pana la 5 dimineața cam din 10 in 10 min. Dupa care ni s-au terminat țigarile si nefiind vreun magazin acolo am mers si i-am cerut la prof 3 țigari sa le poştimrolling on the floor) el a zis ca vine el la noi. Dupa 5 min a venit cu o sticla de bere si 3 pachete de pall mall negru.A zisbig grinistracție copii acum cat sunteți tineri happy Si a plecat.Am desfacut sticla si am inceput sa bem dupa care am fumat toata dimimeata.A fost genial acolo numai ca dupa mi-a fost rau 2 zile dar a meritat.laughing La voi cum a fost?

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Din fericire pentru mine nu fumez.

| Zorok explică (pentru vocea):

Am spus fara genul asta de raspunsuri :/.Sa sti ca chiar nu ma intereseaza.Bravo tie dar totusi, te rog daca vrei sa raspunzi la aceste intrebari respecta cerintele happy

| Desireღ a răspuns:

Le-am stins țigara de ochi.

| Justme111 a răspuns:

Inca nnu a aflat. Ce bine. Cred ca m-ar omorî laughing imi place povestea ta. Daca ar afla? I-as spune ca am tras urent si am bagat o in ureche (tigara)